O firmie

Firma budowlana Zwiernik BUDOWNICTWO powstała w 2008 roku i od tego czasu sukcesywnie zdobywa coraz więcej zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych. Od początku naszej działalności oddaliśmy już całkiem przyzwoitą liczbę pozytywnie odebranych prac. Z tego tytułu nasza firma została dostrzeżona na rynku budowlanym i cieszy zasłużonym zainteresowaniem inwestorów. 

Obszarem naszych działań jest przede wszystkim Wielkopolska z naciskiem na Poznań i okolice. Nie wykluczamy jednak możliwości przyjęcia zlecenia w innej lokalizacji, po obustronnym zaakceptowaniu warunków współpracy.

Dysponujemy wszechstronną wiedzą z zakresu technologii budowlanych, wysokimi umiejętnościami, a także świetnie wyposażonym zapleczem maszynowym i narzędziowym. Bierzemy ponadto pełną odpowiedzialność za wykonywane prace, udzielając naszym klientom długoterminowych gwarancji.

Jako właściciel firmy posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej oraz jestem członkiem Wielkopolskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa. 

Budując z nami, budujesz nowocześnie